HomeContactSitemap

Contact

MANAGERUL GRANTULUI:

Şef lucrări Dr. Marius Făgăraş (Curriculum vitae)
marius_fagaras@yahoo.com, fagarasm@univ-ovidius.ro

Universitatea Ovidius Constanţa, Facultatea de Ştiinţe ale Naturii şi Ştiinţe Agricole
B-dul Mamaia 124, 900527, Constanţa, Romania
Tel./Fax : +40 241 614326, +40 241 619040, Mobil : 0745 146899; 0763 685134

ECHIPA PROIECTULUI:

Prof. univ. Dr. Marian-Traian Gomoiu - mtg@datanet.ro

Conf. Dr. Marius Skolka - mskolka@gmail.com

Biolog Loreley Dana Jianu - jloreley@yahoo.com

Economist Lenuta Bobe - bobe@univ-ovidius.ro

Asist. univ. Olivia Chirobocea - myolive79@yahoo.com

Sef lucrări Dr. Paulina Anastasiu - anastasiup@yahoo.com

Prof. univ. Dr. Dan Cogălniceanu - dan_cogalniceanu@yahoo.com

Biolog Georgi Yordanov Georgiev - contact@getiapontica.org, libra@bitex.bg

Senior Lecturer Zheni Nanova - contact@getiapontica.org

Senior Lecturer Dr. Alexander Doychinov - contact@getiapontica.org

Ecolog Ciprian Samoilă - csammy13@yahoo.co.uk

Dr. Negrean Gavril (voluntar) - negrean_gavril@yahoo.com

Biolog Gabriel Bănică (voluntar) - gabibiosys@yahoo.com

Top

Uniunea Europeana Phare
Universitatea Ovidius Constanta
Guvernul Romaniei

Legal disclaimer:
Acest site web nu reprezintă în mod necesar poziţia oficială a Comisiei Europene. Răspunderea privind corectitudinea şi coerenţa informaţiilor prezentate revine iniţiatorilor site-ului web. Pentru informaţii despre celelalte programe finanţate de Uniunea Europeană în România, ca şi pentru informaţii detaliate privind statutul de membru al României la Uniunea Europeană, vă invită să vizitaţi adresa web a Centrului de informare al Reprezentanţei Comisiei Europene în România.